O nás - SEZ-CZ s.r.o. - elektroinstalační materiál pro elektrotechnický průmysl a stavebnictví

SEZ-CZ s.r.o.
Jihlavská 2512/34
591 01 Žďár nad Sázavou
Czech republic

mapa >>

tel.: +420 566 630 077
tel.: +420 566 629 299
fax: +420 566 621 427
gsm: +420 734 318 189

email: sez@sez-cz.cz
email: odbyt@sez-cz.cz
email: obchod@sez-cz.cz

Profil společnosti SEZ-CZ

V roce 1996 vznikla ve Žďáře nad Sázavou organizační složka akciové společnosti SEZ Dolný Kubín. V letech 1996 - 2000 zajišťovala tato organizační složka prodej elektroinstalačního materiálu v České republice.

Od 1. 7. 2000 začala na českém trhu působit nově vzniklá společnost SEZ-CZ s.r.o., se sídlem ve Žďáře nad Sázavou, která navázala na činnost organizační složky. Tato společnost získala statut obchodního zastoupení akciové společnosti SEZ Dolný Kubín na českém trhu se všemi právy a povinnostmi s tím souvisejícími.

Během následujících let společnost rozšiřovala svou nabídku v kooperaci s mnoha zahraničními partnery ze zemí EU pro posílení a doplnění své nabídky. Došlo k výraznému posílení a především stabilizaci pracovního kolektivu a rozšíření odběratelské sítě s přispěním efektivní a rychlé logistiky a neustále se posilujícího skladového zázemí.

V roce 2009 získala společnost SEZ-CZ statut obchodního zastoupení akciové společnosti SEZ Krompachy sortimentu NN. O dva roky později  VN sortimentu SEZ Krompachy pro trh České republiky. Tyto dohody vedli k zásadnímu posílení nabídky a rozšíření o nové výrobkové skupiny sortimentu. Posílení distribuční nabídky vedlo k nutnosti rekonstrukce a výstavby nového skladu a administrativního zázemí naší provozovny ve Žďáře nad Sázavou.

V roce 2010 získala naše společnost obchodní zastoupení společnosti ERKO, tradičního specializovaného producenta ukončovacích prvků a nářadí.

V roce 2013 získala naše společnost obchodní zastoupení společnosti GARO, tradičního švédského producenta elektromateriálu.

V roce 2014 získala naše společnost poslední nové obchodní zastoupení společnosti KIWA, a tímto obohatila svou nabídku o ucelený sortiment přepěťových ochran.

Hlavní náplní společnosti je obchodní, logistická, marketingová a poradenská činnost v oblasti elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu. SEZ-CZ se pravidelně zúčastňuje všech významných veletrhů a výstav, kde je možné se seznámit s naší rozšiřující se nabídkou.

Filozofie

Cílem naší činnosti je vybudování prosperující společnosti, která bude skutečným partnerem našich zákazníků. Prvořadými cíli naší společnosti jsou především spokojenost našich zákazníků, jsme korektním partnerem v dobrých i špatných obdobích, který se snaží na obchod nahlížet v lidské a osobní perspektivě. 

Naší snahou je rozšiřování nabízeného sortimentu a poradenství s cílem naprosté spokojenosti našich obchodní partnerů. Společnost dává velký důraz na kvalitní zákaznický servis, dodací lhůty a kvalitu výrobků. Naše nabídka je tvořena volbou tradičních producentů, velmi dobré úrovně kvality a uživatelské hodnoty v dobrém poměru ceny. Naše společnost má více jak 400 smluvních partnerů z oblasti převážně obchodních, výrobních a montážních společností, kteří nám pomáhají v efektivním aplikování zjednodušení komunikace, využívání elektronických nástrojů, a rozšiřování našich služeb. 

Velmi důležitou součástí je také stabilní a zkušený tým pracovníků, kteří nám pomáhají naplnit naše cíle.

Rádi Vám pomůžeme při řešení Vašich obchodních projektů

SEZ-CZ, Vaše dobrá volba ...

aktuality

14. 5. 2024

AKCE

Akce ROS + 3× 0,5 plechovka Pilsner Urquell

  • Platí od 13. 5. do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob
  • Expedice minimálně 2ks a jejich násobky

14. 3. 2024

CITY ENERGO SLOUPKY

elegatntní design sloupku pro náměstí, obchodní zónu apod.


12. 2. 2024

Změna barevného provedení Energo sloupky

Nové objednávky již v barvě RAL 7016.


6. 2. 2024

AGD-HAD 4-S

Spojovací krabice pro připojení domácích spotřebičů a indukčních varných desek


8. 6. 2023

Nový ceník SEZ-CZ 7/2023!

Aktualizace ceníku SEZ-CZ

s platností od 1.7.2023

 


 


všechny aktuality >>